Рейтинг
1.15
голосов: 1

О блоге

Различные шаблоны для жалоб по нашей тематике.

Администраторы (1)

Модераторы (0)

Модераторов здесь не замечено

Читатели (4)

Anton-Gong povesma 0x132df05 detective

А почему нет шаблонов жалоб на украинском языке?

Зробив переклад заяви, яка генерується на сайті. До речі, чому не генерувати її в формат ворда, чому тільки в ПДФ?

Начальникові УДАІ МВС України в м. Києві

адреса: вул. Б.Хмельницького, 54, м. Київ, 01030

від Іванова І.І.

адреса:

ЗАЯВА

18.07.2013 мною на території дороги за адресою: м. Київ, Дарницький район, вулиця _________були виявлені пошкодження дороги, розміри яких перевищують гранично допустимі значення відповідно до вимог Державного стандарту України 3587-97 – «Автомобільні дороги, вулиці та залізничні переїзди. Вимоги до експлуатаційного стану».
Максимальний термін, передбачений ДСТУ 3587-97 для виправлення пошкоджень дорожнього покриття, становить 10 діб. Дані пошкодження дороги становлять небезпеку для життя і здоров'я учасників дорожнього руху і складають, включаючи, але не обмежуючись, наступне: вибоїни, просідання, напливи, пошкодження або відсутність дорожньої розмітки, сміття, сторонні предмети на проїжджій частині дороги, недостатня освітленість та інші.
Згідно ч. 10 ст. 52-1 Закону України «Про дорожній рух» та п. 12 ч. 1
ст. 10 Закону України «Про міліцію», на ДАІ покладено забезпечення безпеки дорожнього руху, державний контроль, у тому числі, шляхом проведення перевірок за дотриманням підприємствами, установами, організаціями, незалежно від форм власності законів, правил і нормативів у сфері дорожнього руху. Також, згідно з ч. 1 ст. 6 КУпАП, органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування розробляють і здійснюють заходи, спрямовані на запобігання адміністративним правопорушенням, виявлення й усунення причин і умов, які сприяють їх вчиненню. Згідно з Указом Президента України
від 20 листопада 2007 року № 1121/2007 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення безпеки дорожнього руху», необхідно негайно здійснити заходи, спрямовані на посилення адміністративної відповідальності посадових осіб органів, підприємств, установ, організацій, на які покладено обов’язки щодо забезпечення безпеки дорожнього руху. Пунктом 5 ч. 1 статті 10 Закону «Про міліцію» на міліцію покладено обов'язок припиняти адміністративні правопорушення.
У зв'язку з викладеним та на підставі ст. 40 Конституції України, ст. 140 КУпАП, прошу:
1. Перевірити факти, викладені у цій заяві, провести обстеження дороги за адресою м. Київ, Дарницький район, вулиця Дружби та скласти акт, в якому вказати всі відхилення від вимог ДСТУ 3587-97, існуючі на вказаній ділянці дороги, направивши мені копію акту обстеження.
2. Почати провадження у справі про адміністративне правопорушення за статтею 140 КУпАП відносно посадових осіб, відповідальних за утримання і ремонт зазначеної вище ділянки дороги.
3. Винести припис про вжиття заходів щодо усунення зазначених недоліків.
4. Припинити адміністративне правопорушення, надати мені докази його припинення.
5. По суті цієї заяви і про вжиті заходи повідомити мене письмово за адресою: м. Київ,______.

Додаток: фото пошкоджень дороги на 6 арк. в 1 прим.

Іванов І.І.
18.07.2013

Шаблон иска в суд о принуждении к ремонту

Пример искового заявления в суд для случая, когда ГАИ повреждение подтвердила и переслали письмо (или предписание) балансодержателю дороги (рай. госадминистрация, гор. администрация и т.д.), а те ответили, что чинить будут «когда-нибудь» (в текущем или следующем году) или не будут вообще (пива денег нет): [google docs] | [html]

Суть исковых требований:
— Обязать ГАИ и рай. администрацию предоставить пояснения.
— Обазять рай. администрацию провести ремонт.
— Обязать ГАИ проконтролировать проведение ремонта рай. администрацией.

Внимание! Результатов — рассмотренных судом исков по данному заявлению — еще нет. Если кто-либо воспользуется, то просьба сообщать здесь о своем опыте и результатах.

Если будут какие-нибудь замечания/дополнения, то в заявление (по ссылкам выше) будут вноситься изменения.


Читать дальше →

Некачественный ремонт дороги

Мало отремонтировать дорогу, чтобы формально соблюсти требования ДСТУ 3587-97. Нужно сделать это правильно. Если отремонтировано плохо, надо продолжать жаловаться. Жалуемся:
==========
В управління ДАІ УМВС України
04171, м. Київ-71, вул. Лук'янiвська, 62

від __заявник__
Адреса та телефон заявника
Вих. №
СКАРГА
17 жовтня 2011 р. мною на території дороги за адресою: м. Київ, Солом'янський район, вул. Олександра Горвіца, близ будинку №3 по вул. Уляни Громової (частина вулиці, що з'єднує Червонозоряний проспект та вул. Уляни Громової) були виявлені пошкодження дорожнього покриття, які перевищують гранично допустимі розміри, встановлені ДСТУ 3587-97. Того ж дня я направив скаргу з цього приводу у відділ ДАІ Солом'янського району м. Києва.


Читать дальше →

Заявление в прокуратуру по бесхозной дороге

Данное заявление можно использовать как шаблон жалобы в прокуратуру по поводу бесхозных дорог.

ответ на пост Ничья дорога вблизи Евпатории

Прокурору м. Євпаторії

ЗАЯВА

__.__.2011р. я звернувся до _______________ із заявою про _______.
__.__.2011р. мені була надана відповідь від __.__.2011р. за № ____ з якої слідує, що ділянка дороги ________________(цитувати з відповіді текст про «нечийність» дороги)__.
Однак твердження про те, що аварійно-небезпечна ділянка дороги не перебуває ні у чийому віданні є абсурдним й таким, що суперечить закону.
Відповідно до ч. 1 ст. 16 Закону України «Про автомобільні дороги» вулиці і дороги міст та інших населених пунктів знаходяться у віданні органів місцевого самоврядування і є комунальною власністю.


Читать дальше →