Ремонт проезжей части дороги перед жилым домом

Наши жильцы, дом по ул.Стальского,24 б, просят помощи в ремонте дороги, которая вся в ямах.
Догога, которая прилегает к нашему дому, является межквартальной дорогой.Давно ее не ремонтировали.
У нас много детей, и родители переживают: машины подпрыгивают на ямах и их бросает в сторону, а подъезды выходят прямо на дорогу.
Кроме того, все, кто имеет авто в рядом стоящих домах: ул.Курнатовского,2 и гостинки -все проезжают мимо нашего дома по этой дороге.

Аварийная дорога Харьков - Черкассы!

Добрый день! С начала 2016 года при повороте с Харьковской трассы на Черкассы, через 3-5 км начинался убойный ужас — ямы, которые автомобили объезжали сбоку по полям. Сейчас и ямы шириной и глубиной от 50 см до метра, одна на другой, да и с боков уже объехать невозможно — провалы в грунте огромные. Дорога — национального значения! Каждый день сотни фур проезжают в Черкассы такой дорогой и разбивают её! Прошу заняться этой проблемой! Основная масса ям — сразу перед Кононовкой, если ехать от харьковской трассы. Дальше дорога до Черкасс также убитая. Прошу помощи и срочного ремонта!!!

Закарпатская обл., г. Ужгород, ул. Тельмана

Нема дорожнього покриття (як польова дорога ), це майже весь відрізок вулиці, лише невеликий «відрізок» має асвальт.

Дорожные ямы Киева

Доброго дня!
Практично щодня я проїжджаю Волго-Донським провулком до вул. Тростянецької. Наприкінці травня, початку червня перед перехрестям поруч с каналізаційним колодязем почала з’являтись характерна яма, наче воронка. Розміри ями були сумірні колесу легкового автомобілю. 30 червня я її сфотографував з метою відправити до Вас. Але не встиг: через пару днів яму «заляпали» асфальтом.

Потім я поїхав у відпустку, а, коли повернувся, побачив, що «моя улюблена» яма стала ще страшніше: у неї з’явилась дірка в бік колодязя.

В мене виникає питання:
Кому потрібно таке «відновлення» шляхового покриття, коли нефахівцю зрозуміло, що причиною виникнення подібних «воронок» є порожнечі під асфальтом? Чи не несе хтось відповідальність за подібний «ремонт», якій, крім того, ще був оплачений за рахунок нас, мешканців міста? І не треба чекати, коли під асфальт провалиться якісь автомобіль або його частина, що достатньо часто трапляється у нашому місті. До речі, подібних «воронок» на вул… Тростянецької можна ще побачити і не одну.
З повагою,
Петров Володимир Олександрович.

Городыще-Шпола

Когда сделаете дорогу, вроде все заасфальтировали. Но в первом селе нет асфальта. Ямы такие что колеса в ней можно оставить. куда смотрит автодор. Караул.

Розбита траса - Полтавська область, Т1719, Протяжність с. В.Сорочинці - с. В.Обухівка

Траса Т1719 протяжність від с. В. Сорочинці до с. В. Обухівка Траса Т1726 протяжність від с. В. Сорочинці до с. В. Обухівка — дорожнє полотно повністю або частково розбите багатотонними фурами. В деяким місцях вказаного відрізку траси є дуже великі та глибокі ями, ширина ям практично дорівняє ширині дорожнього полотно. На деяких ділянках вказаної траси повністю зруйновані праве та ліве узбіччя, лише на середині дорожнього полотна зберіглася невелика частина покриття шириною не більше 1 метра, Глибина ям може перевищувати 15-30 сантиметрів. Вказаний відрізок шляху в такому стані знаходиться з 2015 року

Більше фото на яндекс-диску
Відео з автореєстратора
Дата зйомки 10.04.2016. На реєестраторі просто збилися налаштування.)

UPD.

Огромная яма на перекрёстке Байкальской и Косиора г. Днепропетровск

Уже пол года как на этом перекрёстке яма, но за последние 2 недели она стала занимать всю проезжую часть, там постоянно пробка из-за этой ямы, я ехал на велосипеде и попытался объехать её но у Меня не вышло и упал и получил не значительные травмы.

Не можу створити дефект. Не завантажує фото.

Постійно отримую повідомлення «Необхідно виправити наступні помилки:
Файл „“ не може бути завантаженим. Дозволено завантаження файлів тільки із наступними розширеннями: jpg, jpeg, png, gif.». Пробував вантажити різну кількість файлів у різних форматах.


После ремонтных работ не приведена в порядок дорога

Добрый день!
После проведения ремонтных работ была уничтожена часть асфальтированного покрытия. По этой же причине не вывозится часть мусора. Просьба помочь с решением проблемы.
Адрес: г. Киев, ул. Зодчих, 54, между 2 и 3 парадным.

Ужасное покрытие дорог в Киеве на улицах Белицкая, Северо-Сырецкая, Полковая, Межевая, пер. Полковой

Эта проблема не устраняется много лет подряд. На сегодня нужно выкладывать видео, так как фотографиями все не опишешь, чтоб указать все дефекты покрытия: бугры, ямы, раздолбанные канализационные люки.
Ездить опасно. Часто ДТП.