Самостоятельный ремонт дороги

Помогите советом, на сколько законен самостоятельный ремонт дороги.Какие возможные последствия самодеятельности. С чего начать, куда обращаться. Спасибо

Комментарии (1)

RSS свернуть / развернуть
Незаконно без погодження з власником.
Дорога — вона не сама по собі, вона має власника. Так само, як наприклад, ваше авто, а хтось без дозволу візьме та пофарбує його. Можливо, десь подряпина і була, і може навіть варто було пофарбувти, але:
1. Непогано у вас спочатку запитати
2. Ви б хотяли переконатися, що буде якісно (вам подобається колір, використають правильні фарби та технологію, до що не відлетить фарба через місяць).
3. Це безпечно (не загорить під прямим сонячним промінням, наприклад).

Отже, ремонт дороги — це непроста справа. Треба отримати згоду власника (це міська рада або її виконавчий орган — зазчивай, комісія в адміністрації, або ж підрозділ автодору чи організації, на чийому балансі дорога). З'ясувати власника можна в поліції.

Власник зажадає гарантіц дотримання законодавства під час ремонту: стандартів якості, безпеки та дотримання будівельних норм та правил (які дуже часто передбачають будівельну ліцензію).

Якщо ви не дотримаєтеся цих вимог, вас можуть притягнути до відповідальності за порушення порядку проведення дорожніх робіт, і будуть праві: відповідати за шматок асфальту, що вилетів з вашого ремонту у лобовуху зустрічного авто, доведеться їм.
0
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.